LKS SPARTA LUBLINIEC

Lubliniecki Klub Sportowy, który powstał w 1936 roku.

Barwy – biało-zielone.

SENIORZY

W sezonie 2019/2020, nasza drużyna seniorska występowała w lublinieckiej A-klasie i uplasowała się na 2 miejscu, co spowodowało awans do Ligi Okręgowej w sezonie 2020/2021. Trenerem sekcji seniorskiej jest Piotr Bogacki (UEFA A). Nasza drużyna to połączenie energii młodości i doświadczenia weteranów, którzy z dumą reprezentują barwy naszego Klubu.

GRUPY DZIECIĘCO-MŁODZIEŻOWE

W Klubie prowadzimy szkółkę piłkarską dla młodych zawodników, nad którymi czuwa nasza wykwalifikowana kadra trenerska. Grupy młodzieżowe LKS Sparty Lubliniec to zawodnicy od skrzata po młodzika. Nasi zawodnicy biorą udział w rozgrywkach ligowych Podokręgu Lubliniec oraz w licznych turniejach.

Klub stawia sobie za priorytet wszechstronne wychowanie młodych adeptów piłki nożnej w duchu sportowej rywalizacji, szacunku do rywala, kolegów z drużyny oraz trenerów, co będzie miało również znaczenie w ich życiu codziennym. Wierzymy, że odpowiedzialna praca u podstaw zaowocuje w przyszłości solidną i stabilną kadrą seniorską złożoną z wychowanków naszej szkółki.

LKS SPARTA OLDBOYS

Choć już ”wiekowi” to wciąż aktywni i pełni zapału, nasi Oldboye. Grupa byłych zawodników, działaczy, trenerów lub zwyczajnie sympatyków naszego klubu skupionych w stowarzyszeniu to niewątpliwie wartość dodana do naszego klubu. Oldboye Sparty są w ciągu roku bardzo aktywni sportowo. Organizują lub biorą udział w turniejach na boiskach trawiastych oraz na hali. Ponadto uczestniczą w licznych meczach sparingowych oraz wyjazdach integracyjnych.

Nasze działania możecie śledzić na stronie internetowej, ale nie tylko! Jesteśmy dostępni również na Facebook, posiadamy profil na YouTube, a także na Instagramie. Lajkujcie, obserwujcie, subskrybujcie i sprawdzajcie, co się u nas dzieje!

Pytania? Wątpliwości? Zostaw wiadomość na naszej skrzynce mailowej – klub@spartalubliniec.pl

#ŁączyNasPiłka