Energii naszym młodym Żakom dodaje firma Kosmopell - fotowoltaika!

Do grona firm wspierających naszą szkółkę Młoda Sparta dołączył regionalny lider w branży instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Firma Kosmopell Twoja czysta Energia związała się z Klubem na sezon 2020/2021 i objęła opieką jedną z najbardziej energetycznych grup dziecięcych w naszym Klubie, a mianowicie grupę Żaków. Firma KOSMOPELL z siedzibą w Dobrodzieniu działa na rynku już od 6 lat. Zajmuje się wyceną, sprzedażą i kompleksową realizacją projektów fotowoltaicznych w całej Polsce. W ich ofercie znajdują marki wysokiej jakości tj. Bauer, Luxor Solar, SMA, ABB, Kostal czy SolarEdge. Firma stawia przede wszystkim na jakość oferowanych produktów, która przekłada się na niezawodne i długotrwałe funkcjonowanie instalacji fotowoltaicznych.

Wybierz przyszłość z KOSMOPELL Twoją Czystą Energią już dziś. Zaufaj profesjonalistom, firma KOSMOPELL jest autoryzowanym monterem instalacji fotowoltaicznych oraz dystrybutorem firmy BAUER!

facebook: Kosmopell.pl "Twoja czysta Energia"