KOLEJKA #12
KS Olimpia Truskolasy  1 : 4  LKS Sparta Lubliniec

W dwunastej kolejce klasy okręgowej podejmowaliśmy na wyjeździe Olimpię Truskolasy. Mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 1:4, chociaż do przerwy to gospodarze po bramce zdobytej z rzutu karnego prowadzili 1:0. Druga połowa to bardzo dobra gra naszej drużyny i cztery bramki: Kamil Głowa (48', 72'), Daniel Nowak (68') oraz Eryk Wesołowski (84').

Kamil Głowa "W meczu z Truskolasami przekonaliśmy się jak ważna jest dobra jakość formacji defensywnej. Po poprawnej pierwszej połowie prowadzenie rywali (1:0) było nie do zaakceptowania. Trener wraz z zawodnikami wyciągnął wnioski i zadecydowały szczegóły. Każdy poświecił się dla dobra drużyny i pokazał jak elastyczny jest nasz zespół. Dziękujemy kibicom, którzy są z nami i w nas wierzą.
Skład: Mateusz Saflik, Dariusz Gruca, Mateusz Michalak, Rafał Markowski, Roland Skolik, Szymon Perkowski, Patryk Kardas, Damian Gadecki, Kamil Grzyb, Jakub Sowa, Daniel Nowak.

Ponadto grali: Arkadiusz Janicki, Kamil Głowa, Okan Bahceci, Mateusz Kozak, Eryk Wesołowski.

Trener: Piotr Bogacki