LKS Sparta Lubliniec 1 : 1 KS Panki

W 13 kolejce klasy "O" podejmowaliśmy u siebie KS Panki. Mecz zakończył się wynikiem 1-1 (0-0). Obydwie drużyny stworzyły ciekawe widowisko. Jedni i drudzy mieli sytuacje do tego, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Dla Sparty bramkę zdobył Daniel Nowak (81').

Mateusz Michalak "Według mnie wynik meczu jest sprawiedliwy. W pierwszej połowie mieliśmy optyczną przewagę, zaś w drugich 45 minutach więcej sytuacji stworzyła drużyna z Panek. Kolejny mecz z rzędu cieszy zaangażowanie drużyny, tym bardziej obrony. Uważam, że z meczu na mecz potencjał naszej drużyny rośnie, więc z każdą drużyną w tej lidze można powalczyć".

Skład: Mateusz Saflik, Grzegorz Maćkowiak, Dariusz Gruca, Mateusz Michalak, Sylwester Pawełczyk, Patryk Kardas, Damian Gadecki, Roland Skolik, Rafał Markowski, Daniel Nowak, Kamil Głowa.

Ponadto grali: Jakub Sowa, Patryk Krawczyk, Eryk Wesołowski.