KS Panki 1 : 2 LKS Sparta Lubliniec

W ramach czwartej kolejki seniorzy LKS Sparta Lubliniec zmierzyli się z drużyną KS Panki. Drużyna gospodarzy już w 12' objęła prowadzenie i przeprowadziła szereg groźnych akcji pod naszą bramką, jednak nie udało się zdobyć kolejnego gola. W 38' gola strzela Rafał Markowski i pierwsza połowa kończy się remisem. Drugą bramkę, po dośrodkowaniu Damiana Gadeckiego z rzutu rożnego, zdobywa Daniel Nowak. Z boiska przeciwnika wracamy z pierwszymi punktami.

Skład drużyny: Jakub Klepacz, Grzegorz Maćkowiak, Łukasz Chmiel, Mateusz Michalak, Sylwester Pawełczyk, Patryk Kardas, Damian Gadecki, Arkadiusz Janicki, Rafał Markowski, Kamil Głowa, Daniel Nowak.

Ponadto grali: Szymon Perkowski, Wojciech Pawołka.

Mecz trzeciej kolejki - LKS Sparta Lubliniec - Olimpia Truskolasy - został przełożony i zostanie rozegrany 26.08.2020 o godz. 19:00.