LKS Promień Glinica 1 : 5 LKS Sparta Lubliniec

Wygrywamy w derbowym meczu z Glinicą. Wynikiem 1-5 (0-2) dla naszej drużyny zakończył się dzisiejszy wyjazdowy mecz 15 kolejki Klasy Okręgowej.

Patryk Kardas "Moim zdaniem spotkanie z dzisiejszym przeciwnikiem było bardzo jednostronne i można powiedzieć, że przez cały czas kontrolowaliśmy mecz. Pomimo trudnego boiska staraliśmy się utrzymywać przy piłce i dominować. Po stracie zależało nam na jak najszybszym odbiorze piłki i tak też przez większość meczu to wyglądało. Przeciwnik stworzył raptem 2, 3 sytuacje z czego strzelił jedną bramkę. My natomiast strzeliliśmy 5 bramek, ale i tak mogło być sporo więcej gdyby nie duża ilość niewykorzystanych sytuacji. Uważam, że cała drużyna zagrała przyzwoicie, pomimo pewnych braków kadrowych i trudnego boiska. Naszym celem na pewno jest pierwsza czwórka w tabeli i miejmy nadzieję, że uda się dokończyć tą rundę, a następnie zagrać dobre spotkania na wiosnę."

Skład: Mateusz Saflik, Mateusz Michalak, Grzegorz Maćkowiak, Łukasz Chmiel, Rafał Markowski (91') , Eryk Wesołowski, Damian Gadecki (27') , Patryk Kardas, Daniel Nowak (43', 50') , Jakub Sowa, Okan Bahceci.

Ponadto grali: Szymon Perkowski (46') , Kamil Głowa, Sylwester Pawełczyk, Kacper Bok, Wojciech Pawołka.