LKS Sparta Lubliniec 1 : 2 Pogoń Kamyk

Po dobrej serii bez przegranego meczu przyszedł czas na porażkę. W szesnastej kolejce przegrywamy u siebie z Pogonią Kamyk 1-2 (0-0). Bramkę dla naszej drużyny zdobył Jakub Sowa.

Jakub Sowa "Moim zdaniem wynik tego meczu nie odzwierciedla przebiegu spotkania. Kontrolowaliśmy mecz, szczególnie w pierwszej połowie, tworząc bardzo dużo sytuacji do zdobycia gola. W drugiej połowie w końcu udało się wykorzystać sytuację i strzelić bramkę. Niestety straciliśmy dosyć przypadkową bramkę. Powinna nami wstrząsnąć, ale niestety tak się nie stało. Goście mieli więcej szczęścia i w 94 minucie ustalili wynik spotkania. Jak mówi stare piłkarskie porzekadło "niewykorzystane sytuacje lubią się mścić" i tak właśnie było tego popołudnia. Zostają nam dwa mecze, które musimy wygrać i zakończyć tą rundę w pierwszej czwórce. To jest nasz cel na dzień dzisiejszy i myślę, że damy radę go zrealizować! Drużyna!"

Skład: Mateusz Saflik, Grzegorz Maćkowiak, Łukasz Chmiel, Rafał Markowski, Mateusz Michalak, Patryk Kardas, Damian Gadecki, Szymon Perkowski, Roland Skolik, Jakub Sowa (59'), Daniel Nowak.

Ponadto grali: Patryk Krawczyk, Szymon Koza, Kamil Głowa.