Liswarta Krzepice 3 : 3 LKS Sparta Lubliniec

Remisujemy w Krzepicach 3-3 (1-1). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Daniel Nowak, Szymon Perkowski oraz Roland Skolik.

Łukasz Chmiel "Moim zdaniem wynik meczu jest sprawiedliwy, graliśmy z jedną z lepszych drużyn w naszej grupie. Wiedzieliśmy, że mecz nie będzie należał do łatwych. Od początku prowadziliśmy grę i byliśmy więcej przy piłce. Trzy razy wychodziliśmy na prowadzenie, ale popełniliśmy kilka błędów, co kosztowało nas utratę bramek, a w konsekwencji punktów. Myślę, że takim momentem kluczowym w meczu było przedwczesne opuszczenie pola gry przez Patryka Kardasa z powodu kontuzji oraz rzut karny dla drużyny z Krzepic w końcówce spotkania... Mimo to cały czas walczyliśmy o korzystny rezultat. Czujemy duży niedosyt, bo uważam że jesteśmy zespołem, który spokojnie mógłby rywalizować z powodzeniem na wiosnę w grupie mistrzowskiej. Na pewno z tego meczu, jak i całej rundy wyciągniemy wnioski.

Skład: Mateusz Saflik, Dariusz Gruca, Łukasz Chmiel, Mateusz Michalak, Rafał Markowski, Patryk Kardas, Jakub Sowa, Damian Gadecki, Kamil Głowa, Roland Skolik (83'), Daniel Nowak (20').

Ponadto grali: Szymon Perkowski (47'), Arkadiusz Janicki.