LKS Amator Golce  0 : 2  LKS Sparta Lubliniec

Zwyciężamy w Golcach! Wczorajszym meczem z Amatorem Golce nasza drużyna rozpoczęła rundę rewanżową. W pierwszej kolejce Amator wygrał w Lublińcu 1:3. Tym razem to my byliśmy lepsi i po golach Daniela Nowaka i Damiana Gadeckiego wygrywamy 0:2 (0:1).

Roland Skolik "Wywozimy 3 punkty z bardzo trudnego terenu. Uważam, że po słabym meczu w Boronowie trener bardzo dobrze zareagował i zmienił ustawienie. Graliśmy pewnie w obronie i przez cały mecz Golce nie stworzyły sobie groźnej sytuacji, a my przy większej skuteczności mogliśmy strzelić więcej bramek i szybciej zamknąć mecz. Bardzo dobrze zagrał Damian Gadecki, który do bramki dorzucił piękna asystę. Za tydzień ciężki mecz z Kaletami, ale jeżeli zagramy z takim samym zaangażowaniem to 3 punkty zostaną w Lublińcu".

Skład: Mateusz Saflik, Grzegorz Maćkowiak, Dariusz Gruca, Mateusz Michalak, Sylwester Pawełczyk, Patryk Kardas, Patryk Krawczyk, Damian Gadecki, Rafał Markowski, Roland Skolik, Daniel Nowak.

Ponadto grał Jakub Sowa.