LKS Sparta Lubliniec 1 : 1 Liswarta Krzepice

Bramkę dla Sparty zdobył Damian Gadecki.

Jakub Klepacz "Był to dla nas bardzo ważny mecz. Krzepice nie były łatwym rywalem i dobrze o tym wiedzieliśmy. Pierwsza połowa była zdecydowania lepsza w wykonaniu gości. Na szczęście w drugiej połowie wzięliśmy się do pracy i wyrównaliśmy. Szkoda, że karny pod koniec meczu nie został wykorzystany, bo wspaniale byłoby zakończyć przygodę ze Spartą trzema punktami. Ale i tak bardzo dziękuję drużynie za te 8 wspaniałych lat i trzymam mocno kciuki w następnych meczach."

Pewnie zastanawiacie się o co chodzi. Jakub już niedługo rozpoczyna swoją przygodę ze studiami w związku z czym podjął taką, a nie inną decyzję. Na pewno będzie tak samo dobrym studentem jak bramkarzem. Życzymy mnóstwo sukcesów! Czy ten mecz faktycznie był ostatni? Przekonamy się!

Skład: Jakub Klepacz, Grzegorz Maćkowiak, Łukasz Chmiel, Mateusz Michalak, Sylwester Pawełczyk, Patryk Kardas, Damian Gadecki Szymon Perkowski, Rafał Markowski, Daniel Nowak, Mateusz Kozak.

Ponadto grali: Kamil Głowa, Arkadiusz Janicki, Wojciech Pawołka.