LKS Sparta Lubliniec 3 : 0 KS Olimpia Truskolasy

Goście zaatakowali od pierwszego gwizdka, co przełożyło się na kilka dobrych sytuacji w początkowej fazie meczu. Z każdą kolejną minutą zawodnicy Sparty coraz odważniej atakowali. Pod bramką przeciwnika brakowało jednak skuteczności. Do przerwy wynik wynosił 0-0. W drugiej połowie nieustanne ataki Sparty dały trzy bramki, które zdobył Daniel Nowak.

Daniel Nowak: "W końcu możemy trochę odetchnąć po tym ważnym dla nas zwycięstwie. W sobotę czeka nas kolejny ważny mecz derbowy i musimy już skupić się na nim. Jestem zadowolony z gry całego zespołu i cieszę się, że udało się w końcu nie stracić bramki i wygrać w miarę wysoko, choć zwycięstwo mogło być bardziej okazałe, ponieważ mieliśmy jeszcze kilka bardzo dobrych sytuacji do zdobycia kolejnych bramek."

Skład: Mateusz Saflik, Grzegorz Maćkowiak, Łukasz Chmiel, Sylwester Pawełczyk, Mateusz Michalak, Patryk Kardas, Damian Gadecki, Szymon Perkowski, Arkadiusz Janicki, Rafał Markowski, Daniel Nowak.

Ponadto grali: Kamil Głowa, Mateusz Kozak, Mateusz Mikołajczak, Okan Bahceci.