Pogoń Kamyk 2 : 0 LKS Sparta Lubliniec

Niestety nasza drużyna nie zdołała przywieźć punktów z Kamyka. Przegrywamy na wyjeździe 2-0 (2-0).

Grzegorz Maćkowiak "Przyjechaliśmy do Kamyka z zamiarem powalczenia o punkty, niestety plan nie został zrealizowany. Jesteśmy rozczarowani, popełniliśmy zbyt proste błędy w pierwszej połowie, co kosztowało nas utratę dwóch bramek. Teraz przed nami wymagający mecz z Krzepicami. Musimy na boisku dać z siebie znacznie więcej. Bez zaangażowania, ambicji, walki nie da się wygrać meczu."

Skład: Mateusz Saflik, Grzegorz Maćkowiak, Dariusz Gruca, Łukasz Chmiel, Mateusz Michalak, Patryk Kardas, Damian Gadecki, Szymon Perkowski, Arkadiusz Janicki, Kamil Głowa, Jakub Sowa.

Ponadto grali: Sylwester Pawełczyk, Eryk Wesołowski, Mateusz Kozak, Kamil Grzyb.